חפשו אותי בפייסבוק  
052-3595466
השינוי מתחיל כאן!
 
גלו כבר עכשיו מהם חמשת השלבים הראשונים במיתוג עסקי
מלאו פרטים ותקבלו מצגת ייחודית:
 
מיתוג אישי לעצמאים
מיתוג אישי
ייעוץ עסקי
מעבדה מעשית
למיתוג אישי

ניהול קריירה

מיתוג אישי לעצמאים

בני אדם מתייגים אוטומטית וברוב המקרים בצורה בלתי מודעת כל דבר על בסיס: מראה, תדמית והתנהגות. המרכיבים שיוצרים את התפיסה שלנו לגבי העולם עוזרים לנו להחליט מה אנחנו צריכים, במי אנחנו מאמינים וכיצד הכי כדאי לנו לפעול. ברוב המקרים, הרושם הראשוני הוא שקובע.
מיתוג אישי הוא בעצם שליטה מכוונת במרכיבים שיוצרים את התפיסה של בני האדם.

מיתוג אישי ותדמית יוצרים אצל הלקוח שלכם "תחושת בטן" אשר נובעת מהשפעת החשיפה למסר התוכני/שיווקי/פרסומי. תחושת בטן זו משפיעה השפעה ישירה על התנהגותו של הלקוח כלפי המוצר או השירות אותו אתם מציעים. ההשפעה יכולה להתבצע באחת או יותר מהרמות הבאות:
 
הרמה הרגשית: החשיפה לתוכן ולמסרים השיווקיים עשויה לעורר אמוציות, תחושות, רגשות כמו: שמחה, הנאה, הזדהות, הרגשת שייכות וכו'.
 
הרמה הקוגניטיבית: רמה זו מתייחסת למכלול הפעולות השכליות: הבנה, זכירה, למידה, עיבוד מידע, ביקורת.
 
הרמה ההתנהגותית: החשיפה למסרים השיווקיים עשויה להשפיע על אופן התנהגותו של הלקוח ולהביא אותו לרכוש את המוצר/שירות, לחזק נאמנות, להפוך לממליץ וכו'.

ברוב המקרים, השפעות המיתוג האישי  נוצרות אצל הלקוח בצורה לא מודעת מה שהופך אותן לבעלות כוח רב. המטרה המרכזית של המיתוג היא לנסות להשיג שליטה בעיצוב תודעה מכוונת אצל הלקוח. תודעה זו כוללת מסרים וערכים מדויקים אשר יבלטו מעל פני השטח, יבדלו אתכם מן המתחרים ויישרתו את המוצר שלכם. המטרה השנייה היא לשמר תודעה זו לאורך זמן, להעמיק את האיכויות שלה ובכך ליצור שינוי ערכי מצטבר.

    
יתרונות המיתוג האישי לעצמאים
הכרה -  נראות ובידול מהמתחרים תוך יצירת תודעת תפיסה רצויה
מחיר - השלם הממותג לנצח יהיה יקר יותר מסכום חלקיו
גודל - הגודל (האמיתי) לא באמת קובע – הגודל הנתפס הוא שקובע
איכות - היכרות ותפיסה חיובית אצל הלקוחות מחזקות תחושה של איכות
ניסיון - מותג חזק נתפס כמותג וותיק ומנוסה
 
דרור הדדי, מיתוג אישי
 
 
בעידן קפיטליסטי המבוסס על שוק חופשי, תחרות גלובלית ואפשרות של כל אדם לייצר היום את מה שכולם ידברו עליו מחר, החוקים משתנים ובשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר אנשי מקצועות חופשיים (עורכי דין, אדריכלים, מעצבים וכו) יוצרים תשתית נכונה שמטרתה לבסס את עצמם כמותגים.
 
ממחקרים עולה כי אדם ממוצע נחשף ליותר מ500 תכנים פרסומיים ביום! עקב הצורך להתבלט בסביבה רווית מתחרים על ידי הבלטת הערך המוסף האישי/מקצועי נוצר תהליך טבעי הדורש מאיתנו למתג את המוצר שלנו ולהבליט את השוני ביחס למתחרים.
ללקוחות של היום יש הרבה מאוד אפשרויות בחירה ומעט מאוד זמן לקבל החלטות. כמעט בכל התחומים בשוק, ההיצע דומה מבחינת היכולת או האיכות, לכן הערך המרכזי נמצא בבולטות – "מהו הערך המוסף שלי ביחס למתחרים בתחום?". במקביל, אנשים נוטים לקבל החלטות קנייה כשהן מבוססות על אמון, לכן חשוב מאוד להקפיד לשמור על תפיסת האמון כערך מרכזי בין ערכי המותג.
 
 

מבחן המיקוד
מהי מהות העסק שלך, מה מייצג אותו?
מיהו קהל המטרה המדויק של העסק שלך?
מהם הכישורים בעלי הערך שמבחינים את העסק שלך משל אחרים?
מהו הערך המוסף שאחרים מקשרים עם העסק שלכם?
 
אם אין לכם תשובה משכנעת ומעניינת לשאלות אלה, אתם צריך לחזק את המיקוד שלכם!
 
לקביעת פגישה בנושא מיתוג אישי חייגו 052-3595466